Po miesiącach zimowych, w marcu 2025 roku, w Świnoujściu rusza długo wyczekiwane wydarzenie – Pchli Targ. To doskonała okazja, by pozbyć się niepotrzebnych rzeczy i jednocześnie odkryć unikalne przedmioty, które mogą stać się nowymi skarbami. Targi będą odbywać się regularnie na terenie gminnym, w pobliżu Targowiska Miejskiego „Zielony Rynek pod Zegarem” przy ul. Kołłątaja 4a, w godzinach 9:00-14:00.
W marcu rozpoczynamy cykl Pchlich Targów, które będą regularnymi wydarzeniami aż do grudnia, oferującym mieszkańcom Świnoujścia oraz gościom wyjątkową okazję do sprzedaży i wymiany rzeczy.
Pchli Targ to świetna okazja, aby pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, które zalegają w domu, a także znaleźć unikalne skarby wśród wystawianych przedmiotów. Wśród przedmiotów, które będą dostępne, znajdą się m.in. książki, płyty CD i DVD, gry komputerowe, filmy, antyki, galanteria domowa, wyroby dekoracyjne, biżuteria, sprzęt AGD i RTV oraz jego części, instrumenty muzyczne i akcesoria, rekwizyty wojskowe, rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie, odzież oraz meble – każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.
Terminy Pchlich Targów w 2025 roku:
1. 30 marca
2. 13 kwietnia
3. 27 kwietnia
4. 11 maja
5. 25 maja
6. 8 czerwca
7. 22 czerwca
8. 13 lipca
9. 27 lipca
10. 10 sierpnia
11. 24 sierpnia
12. 7 września
13. 21 września
14. 5 października
15. 19 października
16. 16 listopada
17. 7 grudnia
Wydarzenie będzie odbywać się w godzinach 9:00-14:00. Sprzedający powinien zadbać o odpowiednie przygotowanie swojego stanowiska – stolik, parasol, przenośna szafka czy wieszak będą doskonałymi rozwiązaniami, które umożliwią zaprezentowanie swoich przedmiotów w jak najlepszy sposób.
Wymieniajmy się przedmiotami, które dla nas nie są już potrzebne, ale mogą stanowić wartość dla innych.